Zadaj nam pytanie

Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji na temat programu "Czyste Powietrze" lub masz problem ze złożeniem wniosku poprzez Portal Beneficjenta, możesz zadać nam pytanie.Zanim jednak to zrobisz, koniecznie zapoznaj się z informacjami zawartymi w lewym menu "CZYSTE POWIETRZE".


 

 


 


infolinia (czynna w godzinach 8.00-15.00): 
+48 502 073 066

e-mail: czyste.powietrze@wfos.krakow.pl

 

 


 

Godziny pracy Oddziałów Zamiejscowych:

wtorek 800-1700 
piątek 800-1500 

Oddział Zamiejscowy w Nowym Sączu

ul. Jagielońska 52 pok.203, 
33-300 Nowy Sącz

kontakt:
dr Magdalena Kuźniakowska-Jasińska

tel. 508 77 92 40,
e-mail: magdalena.kuzniakowska@wfos.krakow.pl

Kamil Matiasz
tel. 507 228 203
e-mail: kamil.matiasz@wfos.krakow.pl
 



Oddział Zamiejscowy w Tarnowie

al. Solidarności 5-9 pok.404, 
33-100 Tarnów

kontakt:
Marcin Ciurej

tel. 507 248 316,
e-mail: marcin.ciurej@wfos.krakow.pl

 

 



Oddział Zamiejscowy w Miechowie

ul. Henryka Sienkiewicza 27 parter, 
32-200 Miechów

kontakt:
Monika Karlińska-Nawara
tel. 508 779 252,
e-mail: monika.karlinska-nawara@wfos.krakow.pl

Adrian Waligóra
tel. 507 228 182,
e-mail: adrian.waligora@wfos.krakow.pl



Oddział Zamiejscowy w Oświęcim

ul. Górnickiego 1

32-600 Oświecim (wejście od strony ulic Dąbrowskiego)

 

kontakt:
Sylwia Grzywacz
tel. 508 135 579,
e-mail: sylwia.grzywacz@wfos.krakow.pl

Klaudia Wolf
tel. 508 135 575,
e-mail: klaudia.wolf@wfos.krakow.pl