Zakup specjalistycznego sprzętu i urządzeń technicznych służących ochronie środowiska (w tym samochody ratowniczo – gaśnicze i umundurowanie dla OSP)

Zakup specjalistycznego sprzętu i urządzeń technicznych służących ochronie środowiska (w tym samochody ratowniczo – gaśnicze i umundurowanie dla OSP)

Numer oferty
1.1.7.4
Wnioskodawca
  • JST - Jednostki Samorządu Terytorialnego
Dziedzina finansowania
  • Pozostałe
Rodzaj zadania
Zakup specjalistycznego sprzętu i urządzeń technicznych służących ochronie środowiska (w tym samochody ratowniczo - gaśnicze i umundurowanie dla OSP)
Zakres finansowania

sprzęt ratowniczo-gaśniczy, umundurowanie bojowe, samochody ratowniczo- gaśnicze

Forma dofinansowania

Pożyczka

 

Terminy naboru

tryb zwykły:
pożyczki: 01 stycznia 2020 r. do 31 grudnia 2020 r. do wyczerpania środków

Warunki finansowe

Pożyczka – do 100% kosztów kwalifikowanych netto. Oprocentowanie preferencyjne oraz możliwość umorzenia pożyczonego kapitału zgodnie z obowiązującymi Zasadami finansowania zadań ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie. Brak opłat i prowizji.

Warunki podstawowe formalne

1. Zadanie realizowane na terenie województwa małopolskiego.
2. Terminowe złożenie dokumentów w wersji papierowej oraz elektronicznej poprzez Portal Beneficjenta (rejestracja do Portalu – przejdź >>).

Warunki szczegółowe

Dofinansowanie udzielane jest wyłącznie do zakupu nowych samochodów. (dofinansowaniu nie podlega np. karosacja rozumiana jako przystosowanie podwozia samochodu do wypełniania określonej funkcji przez
zamontowanie odpowiedniego nadwozia). Zakupione elementy umundurowania, sprzętu ratowniczo – gaśniczego oraz samochody muszą posiadać atesty dopuszczenia i certyfikaty do stosowania w ochronie przeciwpożarowej.

Wzory dokumentów i informacje prawne

Wszystkie niezbędne dokumenty do aplikowania o środki, podpisania i rozliczenia umowy znajdują się w poniższych plikach.

Uwaga! KIZ (Karta Informacyjna Zadania) oraz Wniosek są drukami poglądowymi - formularze w formie EDYTOWALNEJ, znajdują się w Portalu Beneficjenta -rejestracja do Portalu - przejdź >>
Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu art 66 i nast. Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny

Kontakt

785-855-921 – Kalinowska Monika

Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Chcąc dalej korzystać ze strony musisz zaakceptować politykę prywatności.

Akceptuję

Zaktualizowaliśmy politykę prywatności.

Przejdź i przeczytaj
Secured By miniOrange