Działania edukacyjne Kampanii „Energia się Liczy” w dniach 11-15.05.2026 r.

Działania edukacyjne Kampanii „Energia się Liczy” w dniach 11-15.05.2026 r.

15 maja 2026 / Katarzyna Bryzek


14 maja 2026 r. Doradcy Energetyczni WFOŚiGW w Krakowie przeprowadzili kolejną odsłonę działań edukacyjnych realizowanych w ramach kampanii „Energia się Liczy”. Tym razem zajęcia skierowano do przedszkolaków oraz seniorów z Gminy Nowe Brzesko, podkreślając, że odpowiedzialne korzystanie z energii oraz kształtowanie dobrych nawyków energetycznych są ważne niezależnie od wieku.

Równolegle do głównych działań kampanii zorganizowano także warsztaty dotyczące finansowania zadań związanych z efektywnością energetyczną i odnawialnymi źródłami energii. Spotkanie stacjonarne odbyło się w Gminie Kęty 14 maja 2026 r. z udziałem radnych i sołtysów, natomiast 15 maja br. przeprowadzono webinarium dla doradców pracujących w projekcie LIFE‑IP EKOMAŁOPOLSKA.


Facebook Twitter Youtube LinkedIn Instagram