Ciepłe Mieszkanie: jak, kiedy i dlaczego NAPRAWDĘ WARTO?

Ciepłe Mieszkanie: jak, kiedy i dlaczego NAPRAWDĘ WARTO?

2 sierpnia 2022 / Tomasz Mażuchowski

W jaki sposób możemy skorzystać z programu Ciepłe Mieszkanie? Na co mogą zostać przeznaczone środki finansowe, które uzyskamy w ramach dofinansowania? I jakie trzeba spełnić warunki, aby skorzystać z dotacji i wyremontować mieszkanie pod kątem jego termomodernizacji, otrzymując wsparcie ze strony Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie – z kwoty 1,4 mld zł udostępnionej w tym celu przez NFOŚiGW?

Warto to sprawdzić! Zapraszamy do zapoznania się z obrazowym skrótem najważniejszych informacji dla beneficjentów programu Ciepłe Mieszkanie. A zainteresowanych szczegółami zachęcamy do lektury dokumentacji i wskazówek na stronie zawierającej wszystkie niezbędne wiadomości: Program Ciepłe Mieszkanie – prosimy kliknąć w link, by przejść do strony. Przypominamy jednocześnie, że nadal skorzystać można z dotacji na termomodernizację budynków i wymianę źródeł ciepła na ekologiczne i przyjazne klimatowi, w ramach Programu Czyste Powietrze Plus.

 

Program Ciepłe Mieszkanie - oszczędzanie energii i troska o środowisko naturalne

Ciepłe Mieszkanie - dotacje na termomodernizację źródeł ciepła oraz mieszkań w budynkach wielorodzinnych

Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Chcąc dalej korzystać ze strony musisz zaakceptować politykę prywatności.

Akceptuję

Zaktualizowaliśmy politykę prywatności.

Przejdź i przeczytaj