Czyste Powietrze 2.0: e-wnioski bez wychodzenia z domu

Czyste Powietrze 2.0: e-wnioski bez wychodzenia z domu

10 czerwca 2020 / Anna Krakowska-Ostrowska

Od dnia 10 czerwca 2020 r. (środa) uruchomiona została internetowa ścieżka składania wniosków o dofinansowanie w ramach programu „Czyste Powietrze”. E-wnioski są już dostępne w serwisie gov.pl.

Teraz bez wychodzenia z domu można starać się o dotację na wymianę kopciuchów i termomodernizację domu. Wystarczy wejść na gov pl i znaleźć zakładkę Skorzystaj z Programu Czyste Powietrze, wypełnić wniosek, dołączyć do niego wymagane załączniki i podpisać go, korzystając z podpisu zaufanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego, potwierdzającego tożsamość wnioskodawcy.

 

Nadal funkcjonuje dotychczasowy system składania wniosków przez Portal Beneficjenta Wojewódzkiego Funduszu w Krakowie- https://portal.wfos.krakow.pl/. Aby otrzymać dofinansowanie z Programu „Czyste Powietrze” należy wypełnić wniosek, który po wydrukowaniu i podpisaniu, wraz z załącznikami, trzeba odesłać w wersji papierowej na adres Wojewódzkiego Funduszu w Krakowie. Można je wysłać także na adres urzędu gminy, która zawarła Porozumienie w sprawie realizacji Programu – w Małopolsce jest ich 54. Ich lista jest dostępna na stronach Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska zobacz>>

 

Więcej o Programie Czyste Powietrze przejdź>>

Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Chcąc dalej korzystać ze strony musisz zaakceptować politykę prywatności.

Akceptuję

Zaktualizowaliśmy politykę prywatności.

Przejdź i przeczytaj
Secured By miniOrange