Dziękujemy za lata wspólnej pracy!

Dziękujemy za lata wspólnej pracy!

23 października 2022 / Tomasz Mażuchowski

Janusz Sułowski. Człowiek-legenda w Wojewódzkim Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie. W ostatnich latach ceniony Doradca Energetyczny. Funduszowi poświęcił niemal 30 lat swojej aktywności zawodowej. Prawie całe zawodowe życie, wypełnione tysiącami wyzwań na rzecz ochrony środowiska w Małopolsce, budowania od podstaw wielu proekologicznych projektów oraz utrwalania świadomości, że o dobry klimat musimy dbać wspólnie – zawsze w jednej, tej samej drużynie.

Poeta, podróżnik, znawca i miłośnik gór całego świata. Przed reformą administracyjną z końca minionego wieku przez pięć lat zasiadał w zarządzie tarnowskiego Funduszu. Człowiek, który wkracza właśnie na drogę zacnego emeryta z niezmiennym, nieokiełznanym apetytem na życie! Z niegasnącym pragnieniem zdobywania wiedzy i radością, gdy może się nią podzielić z otoczeniem.

Drogi Januszu, zawsze byłeś wspaniałym pracownikiem, współpracownikiem i kolegą. Pożegnaliśmy się z Tobą dziesiątkami uścisków i setkami uśmiechów podszytych żalem, że nie będziemy się już na co dzień spotykać. Ale rozumiemy, jak wiele jeszcze przed Tobą i jak bardzo nęcą Cię kolejne odległe podróże – szczyty do zdobycia i wiedza do opanowania. 😊 Dlatego pozwól, że życzyć Ci będziemy (ponownie) spełnienia wielu marzeń, wspaniałych chwil spędzanych na oddawaniu się swoim pasjom i spokoju oraz zawsze dobrego zdrowia – bo dzięki nim zaplanujesz najpiękniejsze wyprawy i zdołasz się wspiąć na każdą górę!

Dziękujemy za prawie trzy dekady współpracy, które poświęciłeś ochronie środowiska! I dziękujemy za wszystkie Twoje porady, wskazówki oraz zaangażowanie. Na zawsze pozostaniesz godną częścią historii WFOŚiGW w Krakowie. A teraz… twórz kolejne historie. Równie piękne oraz równie wartościowe. Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia – życia, w którym już zawsze to Ty będziesz sobie sterem, żeglarzem i okrętem! 😊

Facebook Twitter Youtube LinkedIn Instagram

Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Chcąc dalej korzystać ze strony musisz zaakceptować politykę prywatności.

Akceptuję

Zaktualizowaliśmy politykę prywatności.

Przejdź i przeczytaj