Dzień Ochrony Środowiska: szkolenie w ramach programu Czyste Powietrze

Dzień Ochrony Środowiska: szkolenie w ramach programu Czyste Powietrze

6 czerwca 2023 / Tomasz Mażuchowski

Szkolenie dla pracowników gminnych punktów konsultacyjnych przeprowadzone zostało dziś przez jednego z naszych ekspertów programu „Czyste Powietrze”: Piotra Janowskiego. Odbywało się w ramach cyklu działań z okazji Światowego Dnia Ochrony Środowiska, a brało w nim udział 40 pracowników gminnych punktów konsultacyjno-informacyjnych, którzy dotąd nie mieli możliwości uczestniczyć w podobnej formie zdobywania i poszerzania wiedzy.


Szkolenie online w ramach programu Czyste Powietrze


Co stanowiło przedmiot omówienia i debaty? Przede wszystkim sam proces aplikowania o środki z programu „Czyste Powietrze”, szczegółowe zasady wypełniania wniosków o dofinansowanie – w tym dofinansowania w formie dotacji oraz dotacji z prefinansowaniem.

Dla uczestników, którzy na co dzień służą wsparciem wielu przyszłym beneficjentom programu, taka porcja praktycznej wiedzy, popartej ogromnym doświadczeniem w ocenie wniosków oraz zawierania umów, stanowiła niezwykle cenną okazję do sięgnięcia do źródła w poszukiwaniu fachowej wiedzy. A organizatorowi, czyli Wojewódzkiemu Funduszowi Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie, pozwoliła cieszyć się z kolejnej przyjemnej, przyjaznej i efektywnej sposobności, by promować program szczególnie wart upowszechniania! 😊

Facebook Twitter Youtube LinkedIn Instagram

Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Chcąc dalej korzystać ze strony musisz zaakceptować politykę prywatności.

Akceptuję

Zaktualizowaliśmy politykę prywatności.

Przejdź i przeczytaj