Ekonomicznie i ekologicznie – skorzystaj z programu Moja Woda!

Ekonomicznie i ekologicznie – skorzystaj z programu Moja Woda!

25 stycznia 2024 / Agnieszka Wojnarowicz

Możesz jeszcze otrzymać dofinansowanie na instalacje do zbierania i wykorzystania wód opadowych i roztopowych na swojej posesji.
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie  w dalszym ciągu prowadzi nabór wniosków w ramach Programu Priorytetowego „Moja Woda” (III edycja). Wnioski o dofinansowanie można składać  do wyczerpania środków.

Celem Programu jest łagodzenie skutków suszy poprzez zwiększenie retencji przy budynkach mieszkalnych jednorodzinnych i wykorzystywanie zgromadzonej w ten sposób wody opadowej i roztopowej.

Pogram Moja Woda to dofinansowanie do:
– instalacji do zbierania wód opadowych i roztopowych
– zbiorników do gromadzenia zebranych wód opadowych i roztopowych
– elementów do wykorzystania zebranych wód opadowych i roztopowych

Dzięki temu, zgodnie z zasadą podwójnego EKO, Małopolanie będą mogli wykorzystać zgromadzoną wodę np. w swoich ogródkach (efekt ekologiczny), a jednocześnie zaoszczędzą środki finansowe, bo nie będą musieli czerpać wody z wodociągów do podlewania roślin (efekt ekonomiczny).

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i dokumentacją Programu:
https://bit.ly/41KI1C8

 

Pogram Moja Woda to dofinansowanie do: - instalacji do zbierania wód opadowych i roztopowych - zbiorników do gromadzenia zebranych wód opadowych i roztopowych - elementów do wykorzystania zebranych wód opadowych i roztopowych

Facebook Twitter Youtube LinkedIn Instagram

Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Chcąc dalej korzystać ze strony musisz zaakceptować politykę prywatności.

Akceptuję

Zaktualizowaliśmy politykę prywatności.

Przejdź i przeczytaj