II Kongres Społeczności Energetycznych w Białce Tatrzańskiej

II Kongres Społeczności Energetycznych w Białce Tatrzańskiej

25 czerwca 2024 / Agnieszka Wojnarowicz

Wymiana doświadczeń, transformacja energetyczna, OZE, spółdzielnie i demokratyzacja wytwarzania energii – to dla nas ważne hasła, więc staramy się być tam, gdzie się o nich mówi!

Nie inaczej było w przypadku wydarzenia pn. II Kongres Społeczności Energetycznych w Białce Tatrzańskiej, gdzie mogliśmy się bezpośrednio zaangażować oraz z przyjemnością podzielić wiedzą i doświadczeniem.

Podczas kongresu WFOŚiGW w Krakowie reprezentował zastępca prezesa zarządu Funduszu, Piotr Gąsiorowski, który był jednym z uczestników panelu „Finansowanie lokalnych spółdzielni energetycznych. Wsparcie dla inwestycji w OZE realizowanych przez JST, przedsiębiorców, rolników i mieszkańców”.

W angażującym towarzystwie wójtów, burmistrzów oraz starostów dzieliliśmy się praktycznymi wskazówkami, przemyśleniami i planami rozwoju zrównoważonych systemów energetycznych w naszym kraju.

To był dobry czas, który z pewnością dał nam iskrę motywacji do jeszcze lepszego działania na rzecz pozytywnych zmian energetycznych, a co za tym idzie – ochrony środowiska.

📸 archiwum Krajowa Izba Gospodarcza Społeczności Energetycznych

Facebook Twitter Youtube LinkedIn Instagram

Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Chcąc dalej korzystać ze strony musisz zaakceptować politykę prywatności.

Akceptuję

Zaktualizowaliśmy politykę prywatności.

Przejdź i przeczytaj