Kolejne szkolenie w ramach Programu Priorytetowego Czyste Powietrze

Kolejne szkolenie w ramach Programu Priorytetowego Czyste Powietrze

5 marca 2019 / Bartłomiej Widła

W dniu 2 marca 2019 roku w Wieliczce pracownicy Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie uczestniczyli w charakterze prelegentów w zjeździe Polskiego Alarmu Smogowego. Na zaproszenie Krakowskiego Alarmu Smogowego pracownicy Wojewódzkiego Funduszu przeprowadzili szkolenie z zakresu Programu Priorytetowego Czyste Powietrze. Szkolenie zakończyła merytoryczna dyskusja podczas, której  pracownicy Funduszu odpowiadali na pytania uczestników związane z Programem.

Polski Alarm Smogowy to ruch skupiający inicjatywy społeczne z różnych zanieczyszczonych ośrodków. Oddolne antysmogowe ruchy działają w wielu miejscowościach w Małopolsce. W spotkaniu Polskiego Alarmu Smogowego wzięli udział przedstawiciele inicjatyw z całego kraju, łącznie prawie 50 osób. Małopolska reprezentowana była przez przedstawicieli organizacji m.in z Wieliczki, Krzeszowic, Niepołomic, Zabierzowa, Zakopanego, Oświęcimia, Skawiny, Chełmka i Krakowa.

 

Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Chcąc dalej korzystać ze strony musisz zaakceptować politykę prywatności.

Akceptuję

Zaktualizowaliśmy politykę prywatności.

Przejdź i przeczytaj
Secured By miniOrange