Konferencja regionalna dla Samorządów Małopolski – 10 grudnia 2019 r.

Konferencja regionalna dla Samorządów Małopolski – 10 grudnia 2019 r.

19 listopada 2019 / wfosAdmin

Uprzejmie informuję, że Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie,  w ramach Projektu pn. „Ogólnopolski system wsparcia doradczego dla sektora publicznego, mieszkaniowego oraz przedsiębiorstw w zakresie efektywności energetycznej oraz OZE”, poddziałanie 1.3.3 Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020, organizuje w dniu 10 grudnia 2019 r. w Zakopanem w ramach wydarzenia pn.:Efektywność energetyczna kluczem do poprawy jakości powietrza w Małopolscekonferencję regionalną:

pn.: „Instrumenty realizacji wymagań uchwał antysmogowych w Małopolsce”.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w organizowanym przez nas wydarzeniu.

Konferencja skierowana jest do samorządów terytorialnych województwa małopolskiego. Celem jej jest przekazanie informacji o podejmowanych działaniach na rzecz poprawy jakości powietrza i efektywności energetycznej, wspomagających je instrumentach finansowych, jak również prezentacja przedsięwzięć antysmogowych podejmowanych w małopolskich samorządach.

W konferencji uczestniczyć będą Doradcy Energetyczni z całej Polski, co da możliwość szerokiej wymiany doświadczeń w zakresie omawianej tematyki.

Zakończono przyjmowanie zgłoszeń na konferencję.

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub za pomocą poczty elektronicznej: Katarzyna Bryzek – 785 855 938 katarzyna.bryzek@wfos.krakow.pl  lub Paweł Zorski – 795 410 840 pawel.zorski@wfos.krakow.pl .

Uczestnictwo w konferencji jest bezpłatne. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Przyjęcie zgłoszenia zostanie potwierdzone e-mail’em.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w organizowanym przez nas wydarzeniu.

Konferencja odbędzie się w hotelu BELVEDERE w Zakopanem ul. Droga do Białego 3.

Mapa z dojazdem

Mapa z dojściem z przystanku autobusowego WATRA

Agenda konferencji – przejdź>>

Zaproszenie na konferencję – przejdź>>

Facebook Twitter Youtube LinkedIn Instagram

Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Chcąc dalej korzystać ze strony musisz zaakceptować politykę prywatności.

Akceptuję

Zaktualizowaliśmy politykę prywatności.

Przejdź i przeczytaj