Konferencja w Oświęcimiu pn. „Innowacyjna gospodarka komunalna” – 27.10.2022 r.

Konferencja w Oświęcimiu pn. „Innowacyjna gospodarka komunalna” – 27.10.2022 r.

28 października 2022 / Katarzyna Bryzek

Dnia 27.10. 2022 r. w Oświęcimiu odbyła się konferencja pn. „Innowacyjna gospodarka komunalna”. Konferencja została zorganizowana przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego i  jest drugą z trzech konferencji regionalnych dotyczących innowacji.

Po raz pierwszy spotkanie miało miejsce 12.10.2022 r. w powiecie miechowskim w Gminie Racławice, natomiast ostatnia konferencja odbędzie się 17 listopada 2022 r. w Olkuszu.

Spotkanie w Oświęcimiu odbyło się w formule hybrydowej:  stacjonarnie w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Ł. Górnickiego GALERIA KSIĄŻKI oraz online.

W konferencji wziął udział Doradca Energetyczny WFOŚiGW w Krakowie – Katarzyna Bryzek, obsługując stoisko informacyjno-promocyjne podczas wydarzenia.  Osoby zainteresowane mogły uzyskać szczegółowych informacji na temat Programu Priorytetowego Czyste Powietrze, dofinansowania dla firm na inwestycje związane z efektywnością energetyczną oraz OZE, a także na temat usług świadczonych przez Doradców Energetycznych w ramach Programu „Ogólnopolski system wsparcia doradczego dla sektora publicznego, mieszkaniowego oraz przedsiębiorstw w zakresie efektywności energetycznej oraz OZE”.

 

 

 

Facebook Twitter Youtube LinkedIn Instagram

Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Chcąc dalej korzystać ze strony musisz zaakceptować politykę prywatności.

Akceptuję

Zaktualizowaliśmy politykę prywatności.

Przejdź i przeczytaj