Konferencja – Efektywność energetyczna dla ochrony powietrza

Konferencja – Efektywność energetyczna dla ochrony powietrza

4 września 2018 / Administrator

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie, jako partner projektu: „Ogólnopolski system wsparcia doradczego dla sektora publicznego, mieszkaniowego oraz przedsiębiorstw w zakresie efektywności energetycznej oraz OZE”, realizowanego w ramach poddziałania 1.3.3. Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko, ma przyjemność zaprosić Państwa na konferencję pn.„Efektywność energetyczna dla ochrony powietrza”, która odbędzie się w Nowym Sączu, w Sali obrad im. Stanisława Małachowskiego w budynku Ratusza, dnia 24 września 2018 r. o godzinie 10:00.

Konferencja ma na celu prezentację zagadnień związanych z poprawą efektywności energetycznej w infrastrukturze gminnej, transportowej i komunikacyjnej z uwzględnieniem potencjalnych źródeł finansowania inwestycji. Podczas spotkania zostaną zaprezentowane dobre praktyki, a także wymierne korzyści środowiskowe i finansowe.

Wydarzenie dedykowane jest przede wszystkim osobom, które podejmują strategiczne decyzje w wyżej wymienionych obszarach.

Program konferencji znajduje się poniżej.

Uczestnictwo jest bezpłatne, jednak z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy na konferencję prosimy przesyłać w terminie do dnia 18 września 2018 r., za pomocą formularza:

Formularz rejestracyjny

W zgłoszeniu należy podać: nazwę instytucji, dane służbowe osoby uczestniczącej tj. imię i nazwisko, telefon kontaktowy i/lub adres mailowy. W przypadku pytań pracownicy Funduszu są do Państwa dyspozycji: Magdalena Rokosz tel.: 785 855 931 lub Katarzyna Bryzek tel.: 785 855 938.

program

 

 

Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Chcąc dalej korzystać ze strony musisz zaakceptować politykę prywatności.

Akceptuję

Zaktualizowaliśmy politykę prywatności.

Przejdź i przeczytaj
Secured By miniOrange