Międzynarodowy Dzień Czystego Powietrza w Krakowie

Międzynarodowy Dzień Czystego Powietrza w Krakowie

8 września 2023 / Tomasz Mażuchowski

Piotr Janowski prezentuje walory programu Czyste Powietrze podczas szkolenia z okazji Międzynarodowego Dnia Czystego PowietrzaPrzy okazji Międzynarodowego Dnia Czystego Powietrza eksperci Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie przygotowali specjalne szkolenie dla pracowników małopolskich gmin w ramach programu „Czyste Powietrze”. Uczestniczyło w nim tym razem kilkadziesiąt osób z całego regionu.

Prowadzący spotkanie Piotr Janowski, kierujący na co dzień Zespołem Klienta Indywidualnego WFOŚiGW w Krakowie, w czasie intensywnego szkolenia przekazał jego uczestnikom najważniejsze informacje o walorach programu i związanych z nim regulacjach. Odpowiedział także na wiele technicznych pytań dotyczących wniosków, ich rozliczeń i zasad przyznawania dotacji.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w spotkaniu i zachęcamy do aktywnego świętowania Międzynarodowego Dnia Czystego Powietrza!


Grafika prezentująca dotychczasowe efekty działania programu Czyste Powietrze w Małopolsce


 


Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Chcąc dalej korzystać ze strony musisz zaakceptować politykę prywatności.

Akceptuję

Zaktualizowaliśmy politykę prywatności.

Przejdź i przeczytaj