Nabór kandydatów do Komisji Konsultacyjnej Programu Priorytetowego – Edukacja ekologiczna

Nabór kandydatów do Komisji Konsultacyjnej Programu Priorytetowego – Edukacja ekologiczna

1 kwietnia 2021 / Joanna Czeluśniak

Zarząd Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie ogłasza nabór kandydatów do Komisji Konsultacyjnej w ramach „Programu priorytetowego – edukacja ekologiczna”. Zgodnie z „Procedurami wyboru przedsięwzięć do programu priorytetowego – edukacja ekologiczna” w skład Komisji Konsultacyjnej wchodzi 2 przedstawicieli społecznych organizacji ekologicznych z terenu województwa małopolskiego. Udział w Komisji będzie polegał na ocenie merytorycznej wniosków konkursowych, które wpłyną w ramach naboru w 2021 roku.  Za udział w pracach Komisji Konsultacyjnej przysługuje wynagrodzenie w trybie i wysokości ustalonej przez Zarząd Funduszu. Zgodnie z Programem, członkowie Komisji Konsultacyjnej są wyłączeni z oceny wniosków pochodzących z organizacji lub instytucji, z którymi są w jakikolwiek sposób powiązani.

Zgłoszenie w formie papierowej lub przez ePUAP podpisane profilem zaufanym należy dostarczyć do Wojewódzkiego Funduszu do dnia 16 kwietnia 2021 r. do godz. 15:30. 

 

Karta zgłoszenia do Komisji Konsultacyjnej

Oświadczenie dot. RODO do karty zgłoszenia

Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Chcąc dalej korzystać ze strony musisz zaakceptować politykę prywatności.

Akceptuję

Zaktualizowaliśmy politykę prywatności.

Przejdź i przeczytaj
Secured By miniOrange