Informacje na temat planowanego uruchomienia naboru do Programu Moja Woda w 2021 roku

Informacje na temat planowanego uruchomienia naboru do Programu Moja Woda w 2021 roku

5 stycznia 2021 / Joanna Czeluśniak

Uruchomienie Programu „Moja Woda” w 2021 roku planowane jest po uzgodnieniach z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, w I kwartale 2021 roku. Szczegółowe informacje na temat Programu (terminy składania wniosków, zakres wniosków, sposób rozliczeń itd). zostaną podane do wiadomości w późniejszym terminie.

Program „Moja Woda” jest przeznaczony dla właścicieli lub współwłaścicieli nieruchomości, na której znajduje się budynek mieszkalny jednorodzinny (może być nowo budowany) z kompletnym systemem orynnowania dachu. Finansowanie z Programu „Moja Woda” obejmuje zakup, montaż, budowę i uruchomienie instalacji, które pozwolą na zagospodarowanie wód opadowych (czyli popularnej „deszczówki”), jak i wód roztopowych.

W 2020 roku do Wojewódzkiego Funduszu wpłynęło 2 069 wniosków na kwotę ponad 12 371 milionów złotych. W ramach naboru można było otrzymać dofinasowanie trzymać na inwestycje,  rozpoczęte najwcześniej 1 czerwca 2020 r. Maksymalna wysokość wsparcia finansowego wynosiła 80% kosztów kwalifikowanych, ale nie więcej niż 5000 złotych w ramach jednego wniosku.

 

Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Chcąc dalej korzystać ze strony musisz zaakceptować politykę prywatności.

Akceptuję

Zaktualizowaliśmy politykę prywatności.

Przejdź i przeczytaj
Secured By miniOrange