Nabór wniosków na dofinansowanie do zakupu specjalistycznego sprzętu wykorzystywanego w akcjach ratowniczych (Ogólnopolski program finansowania służb ratowniczych. Część 1)

Nabór wniosków na dofinansowanie do zakupu specjalistycznego sprzętu wykorzystywanego w akcjach ratowniczych (Ogólnopolski program finansowania służb ratowniczych. Część 1)

20 maja 2020 / Jolanta Skrabalak

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie wraz z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie ogłasza nabór wniosków w ramach „Ogólnopolskiego programu finansowania służb ratowniczych. Część 1) Dofinansowanie zakupu specjalistycznego sprzętu wykorzystywanego w akcjach ratowniczych”

Celem programu jest wsparcie w zakupie specjalistycznego sprzętu wykorzystywanego w akcjach ratowniczych oraz podczas usuwania skutków zagrożeń, w tym przede wszystkim w zakupie samochodów ratowniczo-gaśniczych, specjalistycznego sprzętu pływającego.

Program realizowany będzie w latach 2018-2021.

Przeznaczony dla podmiotów (z wykluczeniem państwowych jednostek budżetowych) posiadających akceptację Ministrów: Spraw Wewnętrznych oraz Środowiska w ramach  współdziałania w zakresie zwalczania zagrożeń dla środowiska (Porozumienie Ministrów).

Maksymalne dofinansowanie w formie dotacji do 50% łącznie kosztów kwalifikowanych przedsięwzięcia ze środków NFOŚiGW i WFOŚiGW w Krakowie.

Nabór wniosków trwa do 15.06.2020 r.

Wnioski należy złożyć w dwóch wersjach, tj.:

  1. elektronicznej przez Portal Beneficjenta (wypełniony formularz pdf)
  2. skan podpisanego wniosku wysłać na adres biuro@wfos.krakow.pl (w wyznaczonych miejscach muszą być podpisy osób upoważnionych wraz z pieczątkami imiennymi i pieczątką instytucji). Wymagane załączniki należy dołączyć do maila.

Kontakt:

  1. Jolanta Skrabalak –  515 493 098 (jolanta.skrabalak@wfos.krakow.pl)
  2. Piotr Skrzyniarz – 785 855 936

Więcej informacji oraz załączniki znajdują się w zakładce OFERTA oraz na Portalu Beneficjenta.

Jednocześnie informujemy, że WFOŚiGW w Krakowie planuje uruchomienie naboru wniosków w ramach Programu „Ogólnopolski program finansowania służb ratowniczych Część 2) Dofinansowanie zakupu sprzętu i wyposażenia jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych”. Więcej informacji zostanie umieszczonych na naszej strony internetowej. 

Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Chcąc dalej korzystać ze strony musisz zaakceptować politykę prywatności.

Akceptuję

Zaktualizowaliśmy politykę prywatności.

Przejdź i przeczytaj
Secured By miniOrange