NFOŚiGW zaprasza do udziału w konferencji: targi POLECO

NFOŚiGW zaprasza do udziału w konferencji: targi POLECO

12 października 2022 / Tomasz Mażuchowski

„Stabilne finansowanie ekorozwoju Polski w niestabilnych czasach” – pod takim hasłem odbędzie się cykl paneli merytorycznych Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w czasie zbliżających się Międzynarodowych Targów Ochrony Środowiska POLECO w Poznaniu.

Eksperci NFOŚiGW oraz zaproszeni przez nich goście już 20 października br. pochylą się wspólnie nad czterema filarami debaty dotyczącej klimatu, zagadnień ochrony środowiska oraz sprzyjających im inwestycji i wsparciu ze strony administracji rządowej na rzecz realizacji licznych działań proekologicznych w kraju, z dużym naciskiem na ograniczanie zużycia zasobów energetycznych.

Targi Ochrony Środowiska POLECO

Jakie zagadnienia zostaną poruszone przez fachową kadrę uczestników POLECO? Dotyczyć będą m.in. kwestii sprostania deficytowi wody w Polsce, spalania i fermentacji odpadów w kontekście ochrony środowiska, wyzwaniom towarzyszącym transformacji polskiej energetyki oraz ciepłownictwa, a także strategicznym planom dla Polski w zakresie czystości powietrza oraz ogrzewania.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji organizowanej przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w trakcie POLECO 2022: 20 października br., godz. 11 – na scenie w Alei Lipowej (paw. 7, 7A, 8, 8A). Tematyka towarzysząca spotkaniu bez wątpienia jest ważna dla każdego z nas, niezależnie od profilu prowadzonej działalności: dotyczy naszej wspólnej przyszłości.

Tutaj można pobrać bilet umożliwiający udział w spotkaniu: prosimy kliknąć w link.

Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Chcąc dalej korzystać ze strony musisz zaakceptować politykę prywatności.

Akceptuję

Zaktualizowaliśmy politykę prywatności.

Przejdź i przeczytaj