Nowa ekopracownia w olkuskiej szkole

Nowa ekopracownia w olkuskiej szkole

19 stycznia 2024 / Agnieszka Wojnarowicz

Zespół Szkół nr 4 im. Komisji Edukacji Narodowej w Olkuszu z nową ekopracownią!

Cieszymy się, że na mapie Małopolski pojawiła się kolejna #ekopracownia! Szczególnie dlatego, że tego typu inicjatywy przyczyniają się do budowania świadomej, odpowiedzialnej postawy wobec otaczającej nas przyrody i zasobów naturalnych.

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie udzielił dotacji na ten cel w kwocie 45 tys. zł, udostępnionych ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Zadanie zostało zrealizowane w obszarze tematycznym: ochrona środowiska, gospodarka wodna i zrównoważony rozwój.

W otwarciu nowej sali przyrodniczej wzięli udział m.in. Starosta Olkuski, Bogumił Sobczyk, Wicestarosta Powiatu Olkuskiego, Paulina Polak oraz Małgorzata Sikora, Zastępca Prezesa Zarządu WFOŚiGW w Krakowie, która osobiście pogratulowała dyrekcji oraz całej społeczności szkolnej tej cennej i perspektywicznej inicjatywy środowiskowej.

Obrazek przedstawia otwarcie nowej ekopracowni w Zespole Szkół nr 4 im. Komisji Edukacji Narodowej w Olkuszu.


Facebook Twitter Youtube LinkedIn Instagram

Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Chcąc dalej korzystać ze strony musisz zaakceptować politykę prywatności.

Akceptuję

Zaktualizowaliśmy politykę prywatności.

Przejdź i przeczytaj