Podpisanie 2000 umowy w ramach Programu Czyste Powietrze

Podpisanie 2000 umowy w ramach Programu Czyste Powietrze

29 sierpnia 2019 / Rusłana Krzemińska
Ostatnie miesiące były dla nas czasem wytężonej pracy przy Rządowym Programie Priorytetowym Czyste Powietrze. Z satysfakcją obserwujemy wciąż rosnącą liczbę złożonych wniosków i podpisanych umów. Okrągła, 2000 umowa była dla nas uroczystym i radosnym momentem. Podpisaliśmy ją w domu beneficjenta w Luborzycy, do którego zostaliśmy zaproszeni i gdzie przyjęto nas niezwykle miło.
Pani Aleksandra w ramach gminnego programu wymieniła źródło ciepła na kocioł gazowy kondensacyjny, my możemy wesprzeć ją na kolejnym etapie – termomodernizacji budynku. W ramach Programu Czyste Powietrze planowane jest docieplenie ścian zewnętrznych o łącznej powierzchni ok. 218 m2, docieplenie dachu o łącznej powierzchni ok. 96 m2 oraz wymiana stolarki okiennej o powierzchni łącznej 25 m2. Imponuje inteligentne i kompleksowe podejście do sprawy pani Aleksandry; zaplanowane działania pozwolą na zmniejszenie zapotrzebowania na ciepło nawet do 70% wcześniejszego zużycia. Zmniejszenie zapotrzebowania na ciepło przełoży się również na budżet domowy, wszak mniejsze koszty ogrzewania to większe oszczędności.

Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Chcąc dalej korzystać ze strony musisz zaakceptować politykę prywatności.

Akceptuję

Zaktualizowaliśmy politykę prywatności.

Przejdź i przeczytaj
Secured By miniOrange