Podpisanie umów pożyczki z gminą Gorlice

Podpisanie umów pożyczki z gminą Gorlice

21 sierpnia 2019 / Rusłana Krzemińska

19 sierpnia br. w siedzibie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie zostały podpisane dwie umowy pożyczki: pierwsza na kwotę 194.000,00 zł na finansowanie zadania pod nazwą:  „Budowa zbiornika żelbetowego na wodę pitną w Dominikowicach”. Efektem  ekologicznym zadania, warunkującym  realizację  pożyczki na zasadach preferencyjnych jest wybudowanie na działce położonej w Dominikowicach żelbetonowego, dwukomorowego zbiornika na wodę pitną  o pojemności 253,5 m³.
Druga umowa pożyczki na kwotę 952.439,00 zł dotyczy zadania pod nazwą „Budowa wodociągu wiejskiego we wsi Stróżówka – etap III”. Efektem  ekologicznym zadania, warunkującym  realizację  pożyczki  na   zasadach preferencyjnych jest: wybudowanie sieci wodociągowej we wsi Stróżówka i podłączenie do niej 71 budynków mieszkalnych.
Obie umowy zostały podpisane przez Kazimierza Koprowskiego Prezesa Zarządu WFOŚiGW w Krakowie oraz Annę Biederman-Zarębę Zastępcę Prezesa Zarządu WFOŚiGW w Krakowie. W imieniu gminy umowy podpisał wójt Jan Przybylski przy kontrasygnacie Skarbnika Gminy Krystyny Bungo.

 

Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Chcąc dalej korzystać ze strony musisz zaakceptować politykę prywatności.

Akceptuję

Zaktualizowaliśmy politykę prywatności.

Przejdź i przeczytaj
Secured By miniOrange