Podpisanie umowy pożyczki z gminą Miechów

Podpisanie umowy pożyczki z gminą Miechów

28 sierpnia 2019 / Rusłana Krzemińska
23 sierpnia 2019 r. w siedzibie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie została podpisana umowa pożyczki z Gminą Miechów na realizację zadania pn.: „Udrożnienie systemu komunikacji poprzez budowę parkingu P&R na trasie Szybkiej Kolei Aglomeracyjnej w Miechowie” do kwoty 778 511,68 zł.
Efektem ekologicznym zadania, warunkującym realizację pożyczki na zasadach preferencyjnych będzie:  wykonanie parkingu P&R na 143 szt. miejsc postojowych dla samochodów oraz B&R na 12 szt. dla rowerów wraz z infrastrukturą towarzyszącą o łącznej powierzchni ok. 4 540 m2, co pozwoli na ograniczenie emisji dwutlenku węgla o 775,26 Mg/rok. Umowa została podpisana przez Zarząd WFOŚiGW w Krakowie, w składzie Kazimierz Koprowski – Prezes Zarządu oraz Anna Biederman-Zaręba – Zastępca Prezesa Zarządu. W imieniu Gminy Miechów umowę podpisał Pan Burmistrz Dariusz Marczewski przy kontrasygnacie Skarbnika Gminy i Miasta Miechów Pani Doroty Maciaszek.
.

Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Chcąc dalej korzystać ze strony musisz zaakceptować politykę prywatności.

Akceptuję

Zaktualizowaliśmy politykę prywatności.

Przejdź i przeczytaj
Secured By miniOrange