Podpisanie umowy pożyczki z Przedsiębiorstwem Gospodarki Komunalnej i Budownictwa „Zawoja”

Podpisanie umowy pożyczki z Przedsiębiorstwem Gospodarki Komunalnej i Budownictwa „Zawoja”

21 października 2019 / Rusłana Krzemińska

21 października br. podpisana została umowa pożyczki między Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie i Przedsiębiorstwem Gospodarki Komunalnej i Budownictwa „Zawoja” Sp. z o.o. z siedzibą w Zawoi, w imieniu której umowę pożyczki podpisał Krzysztof Warmuz Prezes Zarządu. W imieniu Funduszu umowę podpisali Anna Biederman-Zaręba Zastępca Prezesa Zarządu oraz Robert Bażela Dyrektor Departamentu Pożyczek i Dotacji.

Pożyczka w wysokości 1 389 785,00 zł przeznaczona zostanie na sfinansowanie zadania pod nazwą: „Budowa przyłączy kanalizacyjnych w miejscowości Skawica w ramach przedsięwzięcia pn. Uporządkowanie gospodarki wodnokanalizacyjnej na terenie Gminy Zawoja – Etap I”. Efektem  ekologicznym zadania,warunkującym  realizację  pożyczki  na   zasadach preferencyjnych jest: wybudowanie przyłączy kanalizacyjnych do 561 szt. budynków, w tym 545 budynków mieszkalnych i 16 budynków gospodarczych w miejscowości Skawica na obszarze Gminy Zawoja i podłączenie ich do sieci kanalizacji sanitarnej, co pozwoli na odprowadzanie na oczyszczalnię  110 349,00 m³/rok ścieków komunalnych.

Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Chcąc dalej korzystać ze strony musisz zaakceptować politykę prywatności.

Akceptuję

Zaktualizowaliśmy politykę prywatności.

Przejdź i przeczytaj
Secured By miniOrange