Podpisanie umowy pożyczki ze Starostwem Powiatowym w Krakowie

Podpisanie umowy pożyczki ze Starostwem Powiatowym w Krakowie

28 czerwca 2019 / wfosAdmin

28 czerwca 2019 r. w siedzibie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie została podpisana umowa pożyczki z Powiatem Krakowskim na realizację zadań pn.: „Termomodernizacja oraz wymiana stolarki okiennej i drzwiowej w budynku Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych w Skale”, w kwocie do 842.233,00 zł.

Przedmiotem zadania jest: docieplenie 2 496,70 m2 ścian, 1 366,51 m2 stropów, wymianę 472,31 m2 stolarki okiennej i 54,77 m2 drzwiowej, co pozwoli na zmniejszenie zapotrzebowania na ciepło grzewcze o 501,02 GJ/rok.    .

Umowa została podpisana przez Prezesa Zarządu WFOŚiGW w Krakowie, Pana Kazimierza Koprowskiego oraz Zastępcę Prezesa Zarządu WFOŚiGW w Krakowie Panią Annę Biederman-Zaręba.

W imieniu Powiatu Krakowskiego umowę podpisał Pan Starosta Wojciech Pałka, Wicestarosta Arkadiusz Wrzoszczyk przy kontrasygnacie Pani Skarbnik Edyty Jaśnikowskiej.

Facebook Twitter Youtube LinkedIn Instagram

Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Chcąc dalej korzystać ze strony musisz zaakceptować politykę prywatności.

Akceptuję

Zaktualizowaliśmy politykę prywatności.

Przejdź i przeczytaj