Pożyczka dla Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej Sp. z o.o., Bochnia

Pożyczka dla Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej Sp. z o.o., Bochnia

13 sierpnia 2018 / wfosAdmin

13 sierpnia 2018 r. w siedzibie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie została podpisana umowa pożyczki z Miejskim Przedsiębiorstwem Energetyki Cieplnej Sp. z o.o., Bochnia na realizację zadania pn.: „Modernizacja kotła wodnego WR-10 w technologii ścian szczelnych z jednoczesnym zmniejszeniem mocy kotła z 11,63 MW do 2,5 MW”, w kwocie do 1 805 000,00 zł. Przedmiotem zadania jest likwidacja kotłów na paliwo stałe o mocy 11,63 MW i montaż nowoczesnych kotłów węglowych o mocy 2,5 MW, co pozwoli na zmniejszenie zużycia węgla o 343 958 kg/rok (oszczędność o 25,12%).

Umowa została podpisana przez Zarząd WFOŚiGW w Krakowie, w składzie: Witold Kozłowski – Prezes Zarządu oraz Anna Biederman-Zaręba – Zastępca Prezesa Zarządu. W imieniu Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej Sp. z o.o., Bochnia umowę podpisał Prezes Zarządu – Zbigniew Dmitrowski.

Facebook Twitter Youtube LinkedIn Instagram

Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Chcąc dalej korzystać ze strony musisz zaakceptować politykę prywatności.

Akceptuję

Zaktualizowaliśmy politykę prywatności.

Przejdź i przeczytaj