Pożyczka dla Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Grybowie Sp. z o.o.

Pożyczka dla Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Grybowie Sp. z o.o.

3 września 2018 / Beata Wójcik

W dniu 3 września 2018 r. w siedzibie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie została podpisana umowa pożyczki z Miejskim Przedsiębiorstwem Gospodarki Komunalnej w Grybowie Sp. z o.o. na realizację zadania pn.: „Rozbudowa mechaniczno-biologicznej oczyszczalni ścieków „Równie” dla miasta Grybów w miejscowości Biała Niżna do przepustowości 600 m3/d wraz z modernizacją kolektora głównego w miejscowości Grybów”, w kwocie do 1 199 885,31 zł. Przedmiotem zadania jest rozbudowa i modernizacja oczyszczalni ścieków komunalnych polegająca na zwiększeniu jej przepustowości o 300,00 m3/d, co pozwoli na zwiększenie ilości oczyszczonych ścieków o 109 500,0 m3/rok i redukcję BZT5 w ilości 76 431 kg/rok oraz oczyszczanie ścieków zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa wodnego.

Umowa została podpisana przez Zarząd WFOŚiGW w Krakowie, w składzie: Witold Kozłowski – Prezes Zarządu oraz Anna Biederman-Zaręba – Zastępca Prezesa Zarządu. W imieniu Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Grybowie Sp. z o.o. umowę podpisał Prezes Zarządu – Marian Żelazny.

 

Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Chcąc dalej korzystać ze strony musisz zaakceptować politykę prywatności.

Akceptuję

Zaktualizowaliśmy politykę prywatności.

Przejdź i przeczytaj
Secured By miniOrange