Pożyczka dla Wspólnoty Mieszkaniowej Budynku os. Centrum A 14 w Krakowie

Pożyczka dla Wspólnoty Mieszkaniowej Budynku os. Centrum A 14 w Krakowie

6 marca 2019 / Beata Wójcik

W dniu 6 marca 2019 r. w siedzibie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie została podpisana umowa pożyczki ze Wspólnotą Mieszkaniową Budynku os. Centrum A 14 w Krakowie na realizację zadania pn. „Zmiana sposobu przygotowania ciepłej wody użytkowej z indywidualnych piecyków gazowych na  zasilanie z miejskiej sieci ciepłowniczej w budynku wielorodzinnym w Krakowie, os. Centrum A 14” do kwoty 150 000,00 zł.

Zadanie polega na likwidacji 42 piecyków gazowych o łącznej mocy 798,00 kW i podłączenie budynku do miejskiej sieci ciepłowniczej poprzez centralny węzeł cieplny o mocy 141,00 kW. Inwestycja przyniesie wymierne korzyści dla środowiska w postaci zmniejszenia zużycia gazu o 14 849,00 m3/rok.

Umowa została podpisana przez Pana Kazimierza Koprowskiego – Prezesa Zarządu WFOŚiGW w Krakowie oraz Panią Annę Biederman-Zaręba – Zastępcę Prezesa Zarządu WFOŚiGW w Krakowie. W imieniu Wspólnoty Mieszkaniowej umowę podpisali Członkowie Zarządu Wspólnoty – Pan Grzegorz Dąbrowski oraz Pan Tomasz Zegar.

Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Chcąc dalej korzystać ze strony musisz zaakceptować politykę prywatności.

Akceptuję

Zaktualizowaliśmy politykę prywatności.

Przejdź i przeczytaj
Secured By miniOrange