Pożyczki dla PUK Sp. z o. o. w Zabierzowie

Pożyczki dla PUK Sp. z o. o. w Zabierzowie

10 stycznia 2019 / Beata Wójcik

W dniu 9 stycznia 2019 r. w siedzibie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie zostały podpisane dwie umowy pożyczek z Przedsiębiorstwem Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Zabierzowie na realizację zadań pn.:

  1. „Modernizacja linii odwadniania osadów powstających na oczyszczalni ścieków w Niegoszowicach”, w kwocie do 430.000,00 zł. Przedmiotem zadania będzie odwodnienie osadów ściekowych powstających na oczyszczalni ścieków w Niegoszowicach, co pozwoli na redukcję wagową osadów przekazywanych specjalistycznej firmie o 35Mg/rok, tj. o 35%. W ramach modernizacji przewidziano zakup i montaż prasy do odwadniania wraz z pompą osadów uwodnionego i osprzętem, stacji przygotowania i dozowania polielektrolitu, szafy zasilająco-sterowniczej oraz wymiana niezbędnych instalacji linii osadowej.
  2. „Modernizacja linii odwadniania osadów powstających na oczyszczalni ścieków w Balicach”, w kwocie do 430.000,00 zł. Przedmiotem zadania będzie odwodnienie osadów ściekowych powstających na oczyszczalni ścieków w Balicach, co pozwoli na redukcję wagową osadów przekazywanych specjalistycznej firmie o 52,5Mg/rok, tj. o 35%. W ramach modernizacji przewidziano zakup i montaż: prasy do odwadniania wraz z pompą osadów uwodnionego i osprzętem, stacji przygotowania i dozowania polielektrolitu, szafy zasilająco-sterowniczej oraz wymiana niezbędnych instalacji linii osadowej.

Umowy zostały podpisane przez Zarząd WFOŚiGW w Krakowie, w składzie Kazimierz Koprowski – Prezes Zarządu oraz Anna Biederman-Zaręba – Zastępca Prezesa Zarządu.

W imieniu Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych Sp. z o.o z Zabierzowa umowę podpisał Prezes Zarządu – Ryszard Wilaszek.

Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Chcąc dalej korzystać ze strony musisz zaakceptować politykę prywatności.

Akceptuję

Zaktualizowaliśmy politykę prywatności.

Przejdź i przeczytaj
Secured By miniOrange