Pożyczki dla SM „WIDOK” w Krakowie

Pożyczki dla SM „WIDOK” w Krakowie

26 października 2018 / Beata Wójcik

W dniu 26 października 2018 r. w siedzibie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie zostały podpisane dwie umowy pożyczek ze Spółdzielnią Mieszkaniową „WIDOK” w Krakowie na realizację zadań pn.:

  1. „Zmiana sposobu przygotowania ciepłej wody użytkowej z indywidualnych piecyków gazowych na zasilanie z miejskiej sieci ciepłowniczej  w budynku wielorodzinnym w Krakowie przy ul. Armii Krajowej 79” w kwocie 190 970,00 zł. Realizacja inwestycji pozwoli na zmniejszenie zużycia gazu o 13 850 m3/rok.
  2. „Zmiana sposobu przygotowania ciepłej wody użytkowej z indywidualnych piecyków gazowych na zasilanie z miejskiej sieci ciepłowniczej  w budynku wielorodzinnym w Krakowie przy ul. Armii Krajowej 83” w kwocie 368 900,00 zł. Realizacja inwestycji pozwoli na zmniejszenie zużycia gazu o 29 060 m3/rok.

Umowy zostały podpisane przez Zarząd WFOŚiGW w Krakowie, w składzie Witold Kozłowski – Prezes Zarządu oraz Anna Biederman-Zaręba – Zastępca Prezesa Zarządu. W imieniu Spółdzielni umowy podpisali: Bogdan Pawela – Prezes Zarządu i Agnieszka Kukula  – Członek Zarządu, Główny Księgowy.

Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Chcąc dalej korzystać ze strony musisz zaakceptować politykę prywatności.

Akceptuję

Zaktualizowaliśmy politykę prywatności.

Przejdź i przeczytaj
Secured By miniOrange