Projekt Doradztwa Energetycznego w Krakowie

Projekt Doradztwa Energetycznego w Krakowie

28 listopada 2023 / Tomasz Mażuchowski

„Redukcja emisji szkodliwych gazów do atmosfery i poprawa stanu środowiska naturalnego to jedno z głównych wyzwań, przed jakim stoimy. Jak przeprowadzić inwestycje? Wsparciem w tym zakresie służy Zespół Doradców Energetycznych WFOŚiGW w Krakowie.” Zapraszamy do zapoznania się z artykułem pt. Projekt Doradztwa Energetycznego – nieodpłatne porady i konsultacje dla sektora publicznego i prywatnego, opublikowanym na portalu Teraz-Środowisko.pl.

Czym zajmują się Doradcy Energetyczni WFOŚiGW w Krakowie? Jakie projekty pomagają zrealizować? W oparciu o jakie reguły (i regulacje) odbywa się ich codzienna praca? Komu służą wsparciem i jak wiele można zrobić dla środowiska dzięki ich poradom? O tym wszystkim przeczytają Państwo w artykule „Projekt Doradztwa Energetycznego – nieodpłatne porady i konsultacje dla sektora publicznego i prywatnego”, który ukazał się na stronie serwisu informacyjnego Teraz-Środowisko.pl: https://www.teraz-srodowisko.pl/aktualnosci/Projekt-Doradztwa-Energetycznego-nieodplatne-porady-dla-sektora-publicznego-i-prywtnego-WFOSiGW-w-Krakowie-14243.html. Zachęcamy do zapoznania się z materiałem i zapraszamy na konsultacje!

 

Facebook Twitter Youtube LinkedIn Instagram

Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Chcąc dalej korzystać ze strony musisz zaakceptować politykę prywatności.

Akceptuję

Zaktualizowaliśmy politykę prywatności.

Przejdź i przeczytaj