Dobry klimat i dobra energia w Małopolsce

Dobry klimat i dobra energia w Małopolsce

1 sierpnia 2022 / Tomasz Mażuchowski

Promujemy termomodernizację domów i mieszkań podczas Bitwy Regionów

Mistrzynie kuchni regionalnej, artyści ludowi oraz publiczność, która przybyła całkiem licznie na spotkanie mimo uciążliwego deszczu – wszyscy wspólnie zgromadzili się w niedzielę na kolejnej edycji „Bitwy Regionów”, tym razem w Myślenicach. Towarzyszyli im przedstawiciele wielu instytucji, które wspierają, dotują i otaczają opieką beneficjentów wielu cennych programów modernizacyjnych. Wśród nich naturalnie nie mogło zabraknąć Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, który przy wsparciu Doradców Energetycznych odpowiadał na pytania dotyczące programów „Czyste Powietrze”, „Ciepłe Mieszkanie” oraz innych, które realizuje z pełnym zaangażowaniem już od lat.

W kulinarnych bojach ostatniego dnia lipca zwyciężyło Koło Gospodyń Wiejskich „Nasza Zasań” z Zasani. Drugie miejsce wygotowały i wysmażyły sobie reprezentantki KGW Wiśniowa, a trzecie przypadło KGW Głogoczów. Pierwszą nagrodę (i serca) publiczności zdobyły jednak wszystkie Znamienite Kucharki, które obdarowywały hojnie każdego gościa przesmacznymi próbkami swego kulinarnego talentu! I za to należą im się wielkie brawa oraz pełen szacunku ukłon ze strony każdego, kto miał okazję zostać ugoszczonym przy stołach uginających się wręcz od licznych smakołyków.

WFOŚiGW w Krakowie potraw nie ofiarowywał gościom swego stoiska, ale serwował im całkiem obfitą porcję cennych i wartych zapamiętania informacji. Przy bardzo dużym wkładzie merytorycznym Doradcy Energetycznego udało nam się odpowiedzieć na wiele pytań, podpowiedzieć, jak skutecznie oszczędzać zasoby energetyczne, by oszczędności dało się odczuć w domowym budżecie, a jednocześnie promowaliśmy niezmiernie korzystne metody termomodernizacji domów (oraz mieszkań), dofinansowywane przez WFOŚiGW w Krakowie.

W myślenickiej edycji „Bitwy Regionów” uczestników było bardzo wielu, a śpiewów, tańców, recitali i przeróżnych występów – jeszcze więcej! Spotkanie przebiegało więc w doskonałej atmosferze, dynamicznej i energetyzującej każdego, kto miał okazję w nim uczestniczyć. Tak było w minioną niedzielę, a my już dziś zapraszamy zainteresowanych na kolejne spotkanie: w nadchodzący weekend w Limanowej!

Doradcy Energetyczni Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie promują benefity programów Czyste Powietrze oraz Ciepłe Mieszkanie podczas spotkań z mieszkańcami regionu

Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Chcąc dalej korzystać ze strony musisz zaakceptować politykę prywatności.

Akceptuję

Zaktualizowaliśmy politykę prywatności.

Przejdź i przeczytaj