Rok rzeki Wisły w Tyńcu z udziałem Wojewódzkiego Funduszu

Rok rzeki Wisły w Tyńcu z udziałem Wojewódzkiego Funduszu

26 lipca 2017 / Beata Wójcik

22 lipca, podczas cyklicznego wydarzenia pod nazwą „Rok rzeki Wisły w Tyńcu”, odbywającego się u podnóża opactwa tynieckiego swoją ofertę prezentował Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie. Słoneczna sobota przyciągnęła nad Wisłę amatorów aktywnego wypoczynku, którzy na stoisku informacyjnym Wojewódzkiego Funduszu mieli okazję uzyskać informacje na temat możliwości otrzymania wsparcia finansowego na działania związane z ochroną środowiska.

Podczas gdy dorośli mogli porozmawiać z pracownikami Funduszu, młodsi uczestnicy imprezy podziwiali pszczoły, a także brali udział w konkursach, animacjach oraz ciekawych grach i zabawach.

Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Chronić Dobro w opactwie Benedyktynów w Tyńcu, która w okresie czerwiec-wrzesień zaplanowała cykl warsztatów i wydarzeń edukacyjnych odbywających się nad Wisłą przy przeprawie pieszo-rowerowej Tyniec – Piekary.

Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Chcąc dalej korzystać ze strony musisz zaakceptować politykę prywatności.

Akceptuję

Zaktualizowaliśmy politykę prywatności.

Przejdź i przeczytaj
Secured By miniOrange