Rządowy Program Priorytetowy „Czyste powietrze”

Rządowy Program Priorytetowy „Czyste powietrze”

5 października 2018 / Bartłomiej Widła

Już blisko dwa tygodnie Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie przyjmuje od mieszkańców Małopolski wnioski o dofinansowanie w ramach Rządowego Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze”. W związku z ogromnym zainteresowaniem ze strony mieszkańców ofertą Programu, Wojewódzki Fundusz  w najbliższym czasie uruchomi cztery dodatkowe punkty informacyjne w Nowy Sączu, Tarnowie, Oświęcimiu oraz Miechowie. O kolejne lokalizacje wnioskują parlamentarzyści oraz samorządowcy Prawa i Sprawiedliwości z Wieliczki, Myślenic, Olkusza oraz Proszowic: Pani Poseł Urszula Rusecka – kandydatka na Burmistrza Wieliczki, Pan Poseł Jarosław Szlachetka – kandydat na Burmistrza Myślenic, Pan Radny Powiatowy Łukasz Kmita – kandydat na Burmistrza Olkusza, Pan Radny Wojewódzki Andrzej Wójcik, Burmistrz Gminy i Miasta Proszowice Pan Grzegorz Cichy oraz Radny Województwa Małopolskiego Pan Łukasz Smółka. W obecnej chwili angażują się oni w organizację i promocję spotkań dotyczących założeń Programu „Czyste Powietrze” na obszarach poszczególnych gmin.

Kronika TVP3 Kraków: przejdź>>>

 

od lewej: Radny Województwa Małopolskiego Łukasz Smółka; Prezes Zarządu WFOŚiGW  w Krakowie Witold Kozłowski; Burmistrz Gminy i Miasta Proszowice Grzegorz Cichy.

Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Chcąc dalej korzystać ze strony musisz zaakceptować politykę prywatności.

Akceptuję

Zaktualizowaliśmy politykę prywatności.

Przejdź i przeczytaj
Secured By miniOrange