Spotkanie z mieszkańcami Miasta Limanowa – 15.05.2023 r.

Spotkanie z mieszkańcami Miasta Limanowa – 15.05.2023 r.

17 maja 2023 / Katarzyna Bryzek
W dniu 15.05.2023 r., w sali narad Urzędu Miasta Limanowa, mieszkańcy miasta mieli możliwość uczestniczyć w spotkaniu z doradcą energetycznym Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie – Justyną Jesionek. Prelekcja dotyczyła możliwości dofinansowania zadań w zakresie wymiany nieefektywnego źródła ciepła na paliwo stałe na nowe urządzenie grzewcze, zakupu i montażu instalacji fotowoltaicznej, kolektorów słonecznych, termomodernizacji, oraz zakupu i montażu wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła w ramach Programu Czyste Powietrze.
Przed prelekcją mieszkańcy, po wcześniejszym zapisaniu się, mogli również uczestniczyć w indywidualnych konsultacjach z doradcą, podczas których można było uzyskać informacje na temat dostępnych aktualnie mechanizmów wsparcia, w tym Programów: Czyste Powietrze, Mój Prąd, Moje Ciepło, Agroenergia oraz nt. warunków korzystania z ulgi podatkowej.

Spotkanie zostało zrealizowane w ramach  Projektu pn. „Ogólnopolski system wsparcia doradczego dla sektora publicznego i mieszkaniowego oraz przedsiębiorstw w zakresie efektywności energetycznej oraz OZE”.

Zdjęcia: Urząd Miasta Limanowa
Facebook Twitter Youtube LinkedIn Instagram

Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Chcąc dalej korzystać ze strony musisz zaakceptować politykę prywatności.

Akceptuję

Zaktualizowaliśmy politykę prywatności.

Przejdź i przeczytaj