Spotkanie z okazji 140-lecia Jednostki OSP w Kościelnikach

Spotkanie z okazji 140-lecia Jednostki OSP w Kościelnikach

1 września 2021 / Anna Kicińska-Dyrda

W dniu 29 sierpnia 2021 r. w budynku remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Kościelnikach odbyło się uroczyste spotkanie z okazji 140-lecia Jednostki OSP.

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie reprezentował Dyrektor Departamentu Pożyczek i Dotacji Pan Robert Bażela, który na ręce Prezesa OSP w Kościelnikach – Pana Wojciecha Ruśniak, złożył pamiątkowy ryngraf oraz gratulacje wieloletniej służby, jak i zakupu średniego samochodu pożarniczego ze współudziałem środków Wojewódzkiego Funduszu i NFOŚiGW.

Dofinansowanie w wysokości 280.000,00 zł (w tym: 100.000,00 zł ze środków WFOŚiGW w Krakowie oraz 180.000,00 zł ze środków NFOŚiGW) w ramach „Ogólnopolskiego programu finansowania służb ratowniczych. Część 1) Dofinansowanie zakupu specjalistycznego sprzętu wykorzystywanego w akacjach ratowniczych” zostało przekazane OSP w 2020 r. w ramach umowy dotacji na zadanie pn.: ”Dofinansowanie zakupu średniego samochodu pożarniczego”.

Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Chcąc dalej korzystać ze strony musisz zaakceptować politykę prywatności.

Akceptuję

Zaktualizowaliśmy politykę prywatności.

Przejdź i przeczytaj
Secured By miniOrange