Szkolenia uzupełniające dla kandydatów na Energetyków Gminnych – część II

Szkolenia uzupełniające dla kandydatów na Energetyków Gminnych – część II

9 listopada 2020 / Katarzyna Bryzek

W dniach 24-26 listopada odbędzie się następna część szkoleń dla kandydatów na energetyków gminnych w Małopolsce. Jest to kontynuacja szkoleń z czerwca 2020 roku, przeprowadzonych w formie webinarium.  Szkolenie realizowane jest w ramach projektu pn.: „Ogólnopolski system wsparcia doradczego dla sektora publicznego, mieszkaniowego oraz przedsiębiorstw w zakresie efektywności energetycznej oraz OZE”. 

Szkolenie trwać będzie 3 dni, w terminie 24, 25, 26 listopada 2020 r,  w formie ok. 3-godzinnych wykładów, w godz. 10:00 – 13:00, z możliwością dyskusji.

Obejmie następującą tematykę:

  1. OZE,
  2. Termomodernizacja,
  3. Program Stop Smog – aktualizacja,
  4. Premia termomodernizacyjna,
  5. Program Czyste Powietrze – zmiany po 21.10.2020 r.

Zgłoszenia można przesyłać  do 13 listopada br., poprzez link zgłoszeniowy: zgłoszenie na szkolenie dla kandydatów na Energetyków Gminnych  Na adres e-mail, z którego wysłano zgłoszenie, zostanie przekazany link z dostępem do szkolenia.

Według wcześniejszych założeń  dalszy ciąg szkolenia miał odbyć się w formie stacjonarnej, ale  aktualna sytuacja związana z ograniczeniami wynikającymi z epidemii COVID-19 zmusza nas do kontynuowania szkolenia, podobnie jak poprzednio,  online w formie webinarium, korzystając z instrumentów zastosowanych w I części szkolenia.

Zachęcamy Państwa do udziału w organizowanym przez nas szkoleniu, ważnym ze względu na zmiany programów wspomagających przedsięwzięcia z zakresu termomodernizacji i OZE.

Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Chcąc dalej korzystać ze strony musisz zaakceptować politykę prywatności.

Akceptuję

Zaktualizowaliśmy politykę prywatności.

Przejdź i przeczytaj
Secured By miniOrange