Targi Przedsiębiorczości 2020 Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie

Targi Przedsiębiorczości 2020 Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie

17 listopada 2020 / Anna Krakowska-Ostrowska

17.11.2020 (wtorek) przedstawiciele Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie uczestniczyli w wirtualnych Targach Przedsiębiorczości, organizowanych przez Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie.

Celem wydarzenia było podniesienie i wzmocnienie kompetencji w zakresie przedsiębiorczości oraz wsparcie studentów w rozpoczęciu aktywności zawodowej na rynku pracy, w szczególności w założeniu własnej działalności gospodarczej.

Eksperci Wojewódzkiego Funduszu- Dyrektor Robert Bażela, Dyrektor ds. Dotacji i Pożyczek oraz Justyna Jesionek, kierownik zespołu Doradców Energetycznych, służyli informacją na temat aktualnych zasad dofinansowania zadań związanych z ochroną środowiska zarówno dla przedsiębiorstw, jak i osób fizycznych.

Strona Targów Przedsiębiorczości dostępna jest tutaj 

Aktualne informacje na temat  poszczególnych dofinansowań, które można uzyskać w Wojewódzkim Funduszu, można znaleźć w zakładce OFERTA

 

Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Chcąc dalej korzystać ze strony musisz zaakceptować politykę prywatności.

Akceptuję

Zaktualizowaliśmy politykę prywatności.

Przejdź i przeczytaj
Secured By miniOrange