Umowa dotacji dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Gołkowicach Górnych

Umowa dotacji dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Gołkowicach Górnych

1 października 2018 / Bartłomiej Widła

W dniu 01 października 2018 r. w siedzibie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie została podpisana umowa dotacji z Ochotniczą Strażą Pożarną w Gołkowicach Górnych w ramach Programu „Ogólnopolski program finansowania służb ratowniczych”.  OSP  realizuje zadanie pn.  ,,Zakup samochodu ratowniczo-gaśniczego z napędem 4×4 dla OSP w Gołkowicach Górnych’’, które dofinansowane jest ze środków Wojewódzkiego Funduszu w Krakowie w postaci dotacji w kwocie 95.238,00 zł oraz ze środków udostępnionych WFOŚiGW w Krakowie przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w kwocie 154.762,00 zł. Koszt kwalifikowany zadania wynosi 861.000,00 zł.

Umowa została podpisana przez Zastępcę Prezesa – Panią Annę Biederman-Zaręba oraz Kierownika Zespołu Środków Krajowych – Roberta Bażela. W imieniu OSP umowę podpisali Prezes – Pan  Antoni Majerski oraz Skarbnik – Pan Jan Gomółka. Gościem tego wydarzenia był Poseł na Sejm RP – Pan Jan Duda.

 

Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Chcąc dalej korzystać ze strony musisz zaakceptować politykę prywatności.

Akceptuję

Zaktualizowaliśmy politykę prywatności.

Przejdź i przeczytaj
Secured By miniOrange