Umowa dotacji dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Nawojowej

Umowa dotacji dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Nawojowej

19 października 2018 / Bartłomiej Widła

W dniu 18 października 2018 r. w siedzibie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie została podpisana umowa dotacji z Ochotniczą Strażą Pożarną w Nawojowej w ramach Programu „Ogólnopolski program finansowania służb ratowniczych”.  OSP realizuje zadanie pn. Zakup średniego samochodu ratowniczo- gaśniczego dla OSP Nawojowa, które dofinansowane jest ze środków Wojewódzkiego Funduszu w Krakowie w postaci dotacji w kwocie 76.190,00 zł oraz ze środków udostępnionych WFOŚiGW w Krakowie przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w kwocie 123.810,00 zł. Koszt kwalifikowany zadania wynosi 774.900,00 zł.

Umowa została podpisana przez Zarząd WFOŚiGW w Krakowie, w składzie Witold Kozłowski – Prezes Zarządu oraz Anna Biederman-Zaręba – Zastępca Prezesa Zarządu. W imieniu OSP umowę podpisali Prezes – Pan  Antoni Kiełbasa i Skarbnik – Pani  Marzena Borek.

Gościem tego wydarzenia był Wójt Gminy Nawojowa – Pan Stanisław Kiełbasa.

Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Chcąc dalej korzystać ze strony musisz zaakceptować politykę prywatności.

Akceptuję

Zaktualizowaliśmy politykę prywatności.

Przejdź i przeczytaj
Secured By miniOrange