Umowa dotacji dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Siedliskach

Umowa dotacji dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Siedliskach

9 listopada 2018 / Beata Wójcik

W dniu 5 listopada 2018 r. w siedzibie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska  i Gospodarki Wodnej w Krakowie została podpisana umowa dotacji z Ochotniczą Strażą Pożarną w Siedliskach w ramach Programu „Ogólnopolski program finansowania służb ratowniczych”.  OSP  realizuje zadanie pn. ,,Zakup fabrycznie nowego, średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Siedliskach”, które dofinansowane jest ze środków Wojewódzkiego Funduszu w Krakowie w postaci dotacji w kwocie 114286,00 zł oraz ze środków udostępnionych WFOŚiGW w Krakowie przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w kwocie 185714,00 zł. Koszt kwalifikowany zadania wynosi 799500,00 zł.

Umowa została podpisana przez Zarząd WFOŚiGW w Krakowie, w składzie Witold Kozłowski – Prezes Zarządu oraz Anna Biederman-Zaręba – Zastępca Prezesa Zarządu. W imieniu OSP umowę podpisali Prezes – Pan Krzysztof Maciej Siwak oraz Skarbnik – Pan Tomasz Bujak.

Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Chcąc dalej korzystać ze strony musisz zaakceptować politykę prywatności.

Akceptuję

Zaktualizowaliśmy politykę prywatności.

Przejdź i przeczytaj
Secured By miniOrange