Umowa dotacji dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Wieliczce

Umowa dotacji dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Wieliczce

25 września 2018 / Bartłomiej Widła

W dniu 25 września 2018 r. w siedzibie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska  i Gospodarki Wodnej w Krakowie została podpisana umowa dotacji z Ochotniczą Strażą Pożarną w Wieliczce w ramach Programu „Ogólnopolski program finansowania służb ratowniczych”.  OSP  realizuje zadanie pn. „Dostawa fabrycznie nowego, ciężkiego samochodu ratowniczo – gaśniczego z napędem 4×4 dla OSP Wieliczka ”, które dofinansowane jest ze środków Wojewódzkiego Funduszu w Krakowie w postaci dotacji w kwocie 140.952,00 zł oraz ze środków udostępnionych WFOŚiGW w Krakowie przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w kwocie 229.048,00 zł. Koszt kwalifikowany zadania wynosi 949.929,00 zł.

Umowa została podpisana przez Zarząd WFOŚiGW w Krakowie, w składzie Witold Kozłowski – Prezes Zarządu oraz Anna Biederman-Zaręba – Zastępca Prezesa Zarządu. W imieniu OSP umowę podpisali Prezes – Pan Tomasz Broniowski oraz Skarbnik – Pani Bogumiła Maria Dudek. Gościem tego wydarzenia była Poseł na Sejm RP – Pani  Urszula Rusecka.

Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Chcąc dalej korzystać ze strony musisz zaakceptować politykę prywatności.

Akceptuję

Zaktualizowaliśmy politykę prywatności.

Przejdź i przeczytaj
Secured By miniOrange