Umowa dotacji dla Sądeckiego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego

Umowa dotacji dla Sądeckiego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego

13 listopada 2018 / Beata Wójcik

W dniu 7 listopada 2018 r. w siedzibie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie została podpisana umowa dotacji z Sądeckim Wodnym Ochotniczym Pogotowiem Ratunkowym w ramach Programu „Ogólnopolski program finansowania służb ratowniczych”.  OSP  realizuje zadanie pn. ,,Zakup mobilnego zestawu ratowniczego składającego się ze specjalistycznego uprzywilejowanego samochodu ratowniczego z pełnym wyposażeniem ratowniczo – medycznym i nurkowym oraz skuterem motorowodnym z deską ratowniczą i przyczepą. ”, które dofinansowane jest ze środków Wojewódzkiego Funduszu w Krakowie w postaci dotacji w kwocie 48096,00 zł oraz ze środków udostępnionych WFOŚiGW w Krakowie przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w kwocie 61904,00 zł. Koszt kwalifikowany zadania wynosi 220000,00 zł.

Umowa została podpisana przez Zarząd WFOŚiGW w Krakowie, w składzie Witold Kozłowski – Prezes Zarządu oraz Anna Biederman-Zaręba – Zastępca Prezesa Zarządu. W imieniu organizacji umowę podpisał Prezes – Pan Dariusz Gerhardt.

Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Chcąc dalej korzystać ze strony musisz zaakceptować politykę prywatności.

Akceptuję

Zaktualizowaliśmy politykę prywatności.

Przejdź i przeczytaj
Secured By miniOrange