Warsztaty szkoleniowe w Urzędzie Gminy Osiek

Warsztaty szkoleniowe w Urzędzie Gminy Osiek

20 kwietnia 2018 / Katarzyna Bryzek

W dniu 6 kwietnia 2018 r. w Urzędzie Gminy w Osieku odbyły się warsztaty szkoleniowe z zakresu efektywności energetycznej w gminie i przedsiębiorstwach. Spotkanie zostało zorganizowane w ramach projektu pn. „Energooszczędna gmina i przedsiębiorstwo – razem zadbajmy o środowisko” przez władze gminy Osiek oraz stowarzyszenie ideaTECH, które jest pomysłodawcą projektu.

Na szkoleniu zostały przedstawione  m.in. zagadnienia związane z termomodernizacją, gospodarką niskoemisyjną, koncepcją Zielonych Stref Energetycznych, efektywnością energetyczną.

Doradca energetyczny z WFOŚiGW w Krakowie  zaprezentował Projekt pn. „Ogólnopolski system wsparcia doradczego dla sektora publicznego, mieszkaniowego oraz przedsiębiorstw w zakresie efektywności energetycznej oraz OZE”.

Na spotkanie przybyło ok. 30 przedsiębiorców oraz przedstawicieli JST, co świadczy o dużym zainteresowaniu tematyką warsztatów.

Więcej informacji o warsztatach można przeczytać na stronie internetowej Stowarzyszenia ideaTECH – link

 

Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Chcąc dalej korzystać ze strony musisz zaakceptować politykę prywatności.

Akceptuję

Zaktualizowaliśmy politykę prywatności.

Przejdź i przeczytaj
Secured By miniOrange