Wyniki konkursu z zakresu edukacji ekologicznej.

Wyniki konkursu z zakresu edukacji ekologicznej.

15 marca 2018 / Beata Wójcik

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie uprzejmie informuje, iż konkurs w ramach „Programu priorytetowego – Edukacja ekologiczna” został rozstrzygnięty. Do Funduszu wpłynęło 77 wniosków na łączną kwotę 3 017 153,97 zł. Dofinansowanie przyznano dla zadań, które otrzymały minimum 28  punktów. Wyniki konkursu przedstawiamy w załącznikach.

Zgodnie z Programem pula środków wynosiła 1 000 000,00 zł, z czego 50% przeznaczone było dla organizacji pozarządowych, a 50% – dla pozostałych wnioskodawców.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział i jednocześnie informujemy, że wnioskodawcy, którzy nie otrzymali dofinansowania w ramach konkursu, mogą ubiegać się o dofinansowanie w naborze ciągłym wniosków na zadania nieinwestycyjne, zgodnie z obowiązującymi „Zasadami finansowania zadań ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie”. Nabór wniosków trwa do 30 marca 2018 r.

Wnioski pozytywnie rozpatrzone

Wnioski odrzucone

Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Chcąc dalej korzystać ze strony musisz zaakceptować politykę prywatności.

Akceptuję

Zaktualizowaliśmy politykę prywatności.

Przejdź i przeczytaj
Secured By miniOrange