Wyniki naboru: Program finansowania samochodów ratowniczo – gaśniczych w 2022 roku

Wyniki naboru: Program finansowania samochodów ratowniczo – gaśniczych w 2022 roku

2 sierpnia 2022 / Jolanta Skrabalak

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie zakończył proces rozpatrywania wniosków, które zostały złożone w ramach „Programu finansowania samochodów ratowniczo – gaśniczych w 2022 roku”, którego celem było udzielenie pomocy finansowej jednostkom Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu województwa małopolskiego na zakup samochodów ratowniczo – gaśniczych, dofinansowanych ze środków Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji.

 

W przeprowadzonym naborze wpłynęło 9 wniosków na łączną kwotę dofinansowania 563.850,00 zł, przy koszcie całkowitym równym 8.059.686,97 zł.

Jeden wniosek został odrzucony, ponieważ nie spełnił kryterium Programu – Wnioskodawca nie otrzymał dofinansowania na ten sam zakres z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji. Pozostałe wnioski zostały pozytywnie ocenione oraz zarekomendowane do dofinansowania przez Małopolskiego Komendanta Państwowej Straży Pożarnej.

 

W związku z powyższym, przyznano dofinansowanie dla 8 wniosków w łącznej wysokości 350.000,00 zł, czyli pełnej puli środków przeznaczonej na Program w 2022 roku.

 

WYNIKI

 

Jednostki, które otrzymały dofinansowanie proszone są o zapoznanie się z listą dokumentów wymaganą do podpisania umowy – PRZEJDŹ>>

Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Chcąc dalej korzystać ze strony musisz zaakceptować politykę prywatności.

Akceptuję

Zaktualizowaliśmy politykę prywatności.

Przejdź i przeczytaj