Wyniki naboru wniosków w ramach Programu priorytetowego „Likwidacja barszczu Sosnowskiego na terenie województwa małopolskiego”

Wyniki naboru wniosków w ramach Programu priorytetowego „Likwidacja barszczu Sosnowskiego na terenie województwa małopolskiego”

17 kwietnia 2019 / Joanna Czeluśniak

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej  w Krakowie po raz kolejny przyznał dotacje w ramach Programu Priorytetowego – „Likwidacja Barszczu Sosnowskiego na terenie województwa małopolskiego”.

W ramach naboru wniosków w 2019 roku do Funduszu wpłynęły 32 wnioski na łączną kwotę wnioskowanych dotacji 763 901,83 zł. Pula środków przeznaczona na Program w br wynosiła 500 000,00 zł.

Wszystkie wnioski spełniały wymagania formalne i zostały poddane ocenie merytorycznej. Mając na uwadze opinię Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie o konieczności kompleksowego działania w zakresie likwidacji barszczu Sosnowskiego a więc prowadzenia zabiegów na jak największym obszarze, Zarząd przyznał dotację dla wszystkich 32 gmin, obniżając dofinansowanie proporcjonalnie do powierzchni zabiegów.

Wyniki naboru

Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Chcąc dalej korzystać ze strony musisz zaakceptować politykę prywatności.

Akceptuję

Zaktualizowaliśmy politykę prywatności.

Przejdź i przeczytaj
Secured By miniOrange