Zagłosuj na projekt, który przysłuży się Małopolsce!

Zagłosuj na projekt, który przysłuży się Małopolsce!

20 września 2022 / Tomasz Mażuchowski

Nawet 1 mln zł może wynieść wartość zadania, które uznane zostanie za najbardziej efektywne i korzystne dla mieszkańców województwa w tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego.

Przez cały wrzesień (i tylko w tym miesiącu!) można zgłaszać zadania o zasięgu ogólnowojewódzkim, które zostaną poddane głosowaniu Małopolan. Zwycięskie zadania zostaną przekazane do realizacji, a do rozdysponowania jest w tym roku aż 14 mln zł!

Budżet Obywatelski Województwa Małopolskiego

Jeśli więc mieszkasz w Małopolsce, masz dobry, kreatywny i wartościowy społecznie pomysł na cenną zmianę swojego otoczenia lub przedsięwzięcie służące zwiększeniu atrakcyjności codziennego życia w województwie – nie czekaj, lecz już dziś zapoznaj się z warunkami uczestnictwa w projekcie! Bo warto pamiętać, że aktywny udział w życiu wspólnoty lokalnej i regionalnej to nie tylko wyraz głębokiej dojrzałości, empatii i zaangażowania, ale również forma współdecydowania o sposobach wydatkowania środków publicznych.

Zachęcamy do udziału w tym niezwykle wartościowym przedsięwzięciu, wszystkie niezbędne informacje znaleźć można pod adresem: https://bo.malopolska.pl/.

Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Chcąc dalej korzystać ze strony musisz zaakceptować politykę prywatności.

Akceptuję

Zaktualizowaliśmy politykę prywatności.

Przejdź i przeczytaj