Zmiana administratora danych osobowych w Programie Priorytetowym Czyste Powietrze

Zmiana administratora danych osobowych w Programie Priorytetowym Czyste Powietrze

28 grudnia 2023 / Tomasz Mażuchowski

Szanowni Państwo, w związku z zawarciem przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie (WFOŚiGW w Krakowie)  i Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej umowy o współadministrowaniu danymi osobowymi w ramach Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze”, WFOŚiGW w Krakowie informuje, iż z dniem zawarcia ww. umowy Administratorami Pani/Pana danych osobowych są WFOŚiGW w Krakowie oraz NFOŚiGW, odpowiednio do zakresu odpowiedzialności i szczegółowych celów Współadministratorów, określonych w pkt 1 klauzuli o Współadministrowaniu.


WFOŚiGW w Krakowie, przekazuje (do zapoznania się z jej treścią) szczegółową informację o przetwarzaniu danych osobowych pozyskanych przez Współadministratorów w związku z realizacją P.P. „Czyste Powietrze”, tj. „Klauzulę informacyjną o przetwarzaniu przez Współadministratorów danych osobowych: wnioskodawcy/beneficjenta oraz innych osób wskazanych przez wnioskodawcę/beneficjenta, w tym współmałżonka, współwłaściciela budynku (lokalu mieszkalnego), pełnomocnika i opiekuna prawnego wnioskodawców, oferentów, wykonawców i podwykonawców, użytkowników systemów informatycznych, reprezentantów/pełnomocników i pracowników Współadministratorów, obywateli przekazujących zgłoszenia związane z realizacją Programu za pomocą dedykowanych narzędzi (np. poczta elektroniczna)  w związku z realizacją Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze”.

Ponadto WFOŚiGW w Krakowie przekazuje (do zapoznania się z jej treścią)  „Klauzulę informacyjną NFOŚiGW na potrzeby planu rozwojowego”. Szczegółowe informacje odnajdą Państwo w tym miejscu (prosimy kliknąć w link): https://www.wfos.krakow.pl/polityka-prywatnosci/.


Zmiana administratora danych osobowych w programie Czyste Powietrze

Facebook Twitter Youtube LinkedIn Instagram

Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Chcąc dalej korzystać ze strony musisz zaakceptować politykę prywatności.

Akceptuję

Zaktualizowaliśmy politykę prywatności.

Przejdź i przeczytaj