Zmiana dotycząca Programu priorytetowego MOJA WODA

Zmiana dotycząca Programu priorytetowego MOJA WODA

19 października 2020 / Joanna Czeluśniak

WFOŚiGW w Krakowie informuje, że z uwagi na długi okres rozpatrywania wniosków oraz specyfikę inwestycji realizowanych w ramach Programu priorytetowego „Moja woda” termin realizacji zadania oraz wypłaty środków został wydłużony do 12 miesięcy, tj.

  • termin realizacji zadania – do 12 miesięcy od dnia złożenia wniosku w wersji  papierowej (pierwszego wniosku, nie korekty),
  • termin wypłaty środków – do 12 miesięcy od dnia przyznania dotacji, tj. podjęcia uchwały przez Zarząd WFOŚiGW w Krakowie o finansowaniu zadania.

W związku z tym, wnioskodawcy, którzy otrzymali już umowę dotacji (pismo) a potrzebują wydłużyć termin wskazany w umowie, proszeni są o informację na adres terminmojawoda@wfos.krakow.pl. W mailu proszę podać uzasadnienie prośby o zmianę terminu.

Wnioskodawców, którzy nie otrzymali jeszcze umowy dotacji (pisma), są na etapie korygowania wniosku bądź oczekiwania na jego rozpatrzenie, informujemy, że w umowie dotacji (bez względu na termin podany we wniosku/korekcie) wpisany będzie maksymalny termin 12 miesięcy. W związku z tym, nie muszą Państwo z tego powodu składać dodatkowej korekty.

Jednocześnie prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość z uwagi na bardzo dużą liczbę wniosków. Wnioski oceniane są w kolejności wpływu a pracownik oceniający kontaktuje się telefonicznie lub mailowo z wnioskodawcą.

Zaktualizowany Regulamin Programu

Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Chcąc dalej korzystać ze strony musisz zaakceptować politykę prywatności.

Akceptuję

Zaktualizowaliśmy politykę prywatności.

Przejdź i przeczytaj
Secured By miniOrange