Transport niskoemisyjny: uzupełniający nabór wniosków

Transport niskoemisyjny: uzupełniający nabór wniosków

24 stycznia 2023 / Tomasz Mażuchowski

UWAGA: trwa nabór uzupełniający w obszarze tematycznym transportu niskoemisyjnego – w ramach Programu Regionalnego Wsparcia Edukacji Ekologicznej. Wnioski składać można jeszcze tylko do 17 lutego br.!

 

Transport niskoemisyjny - nabór wniosków


Przykładowe zagadnienia, które uwzględnia się w tego typu projektach, dotyczyć mogą wpływu rozmaitych środków transportu na środowisko, promocji zrównoważonego transportu, ekologicznych form transportu w zakresie dobrych praktyk i innowacyjnych rozwiązań, promowania poruszania się ekologicznymi typami pojazdów czy działań, które możemy wspólnie podejmować na rzecz upowszechniania transportu niskoemisyjnego.

 

Co podlega dofinansowaniu? M.in. dobrze uzasadnione (i świetnie zaplanowane) warsztaty, szkolenia, konferencje oraz seminaria, wydarzenia edukacyjne np. z wykorzystaniem modeli pokazowych aut elektrycznych, programy i kampanie edukacyjno-informacyjne, konkursy, filmy, spoty, audycje radiowe, telewizyjne i internetowe (produkcja wraz z emisją) itp.

 

Szczegółowe informacje znajdą Państwo tutaj: https://www.wfos.krakow.pl/nabor-uzupelniajacy-do-programu-regionalnego-wsparcia-edukacji-ekologicznej/. Zapraszamy do udziału w programie!

Ta strona używa cookies i podobnych technologii. Chcąc dalej korzystać ze strony musisz zaakceptować politykę prywatności.

Akceptuję

Zaktualizowaliśmy politykę prywatności.

Przejdź i przeczytaj